Trädgårdssoffa

Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, gavlar i bemålad vitmetall, märkta Byarum, ribbor i betsat trä, sitthöjd ca 42, längd 156 cm

Brukslitage, smärre ytskador

661929

2019-07-11