Bertil Widbrant
Valmis
2019-07-14
661943
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BERTIL WIDBRANT (1914-1988): Änder, signerad Bertil Widbrant , olja på duk, 50x61 cm