Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1960-tal, Lorentzons, mässing och trä, höjd ca 37, inklusive skärmar 57 cm
Skärmar med slitage
661951
2019-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här