Bordslampor 1960-tal

Bordslampor 1960-tal
Bordslampor 1960-tal
Bordslampor 1960-tal
Bordslampor 1960-tal
Bordslampor 1960-tal
Bordslampor 1960-tal

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1960-tal, Lorentzons, mässing och trä, höjd ca 37, inklusive skärmar 57 cm

Skärmar med slitage

661951

2019-07-11