Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
BOKHYLLA, empirestil, 1900-talets början, fanérad i mahogny, fotavslut med lejontassar, förgyllda mässingsbeslag, höjd 162, 134x38 cm
Slitage, repor
661954
2019-07-11