Jacqueline Rabun ´´Cave´´ collier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JACQUELINE RABUN, "Cave", collier, samtida, sterlingsilver, Georg Jensen, Danmark, monogramstämplat, längd ca 98 cm, etui medföljer

Obetydligt slitage

661962

2019-07-16