Skåp jugend stil

Skåp jugend stil
Skåp jugend stil
Skåp jugend stil
Skåp jugend stil
Skåp jugend stil
Skåp jugend stil
Skåp jugend stil
Skåp jugend stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, jugend, 1900-talets början, ek med skuren blomsterdekor samt mässing och patinerad metall beslag med bladrik dekor, tvådelat, nedre delen med 2 lådor övanpå 1 dörrpar med bakomliggande hyllplan, övre delen med 1 dörrpar med bakomliggande hyllplan, totalhöjd ca 222, 155x62 cm

Bruksslitage, märken, repor, senare invändigt vitlaminat

661975

2019-07-15