Spegel 1800-tal barockstil

Spegel 1800-tal barockstil
Spegel 1800-tal barockstil
Spegel 1800-tal barockstil
Spegel 1800-tal barockstil
Spegel 1800-tal barockstil
Spegel 1800-tal barockstil

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

SPEGEL, förgylld, 1800-tal, barockstil, rikligt skulpterad, glas, ca 112x80 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bortfall, ålderssprickor, senare glas, glaset delvis med fläckar

661976

2019-07-14