Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
SPEGEL, förgylld, 1800-tal, barockstil, rikligt skulpterad, glas, ca 112x80 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bortfall, ålderssprickor, senare glas, glaset delvis med fläckar
661976
2019-07-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner