Medaljer Svärdsorden Royal Victorian

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MEDALJER, 10 st, bestående av bl.a ordensmärke Amaranterorden, kraschan Svärdsorden, medalj Svärdsorden, förtjänstmedalj Sjövärnskåren, Royal Victorian order medal, Ordre National du Merite, Frankrike 1963, brons, gulmetall resp silver, delvis med emalj

Smärre slitage, vissa emaljskador förekommer

661986

2019-07-14