Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÖRNSKÅP, 2 delat, 1800-tal, allmoge, grönmålat, invändigt med hyllplan, höjd 225, bredd 141, djup 83 cm
Nederdel saknar lås, renoverat, lagningar
661988
2019-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här