Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, 2 delat, 1800-tal, allmoge, grönmålat, invändigt med hyllplan, höjd 225, bredd 141, djup 83 cm

Nederdel saknar lås, renoverat, lagningar

661988

2019-07-13