Väggtelefon LM Ericsson

Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGTELEFON, 1900-talets början, LM Ericsson, skyltmärkt L.M. Ericsson & Co patent Stockholm, höjd ca 70 cm

Ytslitage, lur med avslag

661998

2019-07-13