Skrivbord 1930-tal

Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 3 dlr, 1930-tal, fanérat i betsad björk och rot, dörrspeglar med dekor av stiliserade blommor, beslag i mässing, höjd ca cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, fläckar, 2 lösa beslag (till låda) medföljer, listdelar medföljer, listdelar saknas

662004

2019-07-13