Skrivbord 1930-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 3 dlr, 1930-tal, fanérat i betsad björk och rot, dörrspeglar med dekor av stiliserade blommor, beslag i mässing, höjd ca cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Ytskador, fläckar, 2 lösa beslag (till låda) medföljer, listdelar medföljer, listdelar saknas
662004
2019-07-13