Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, allmoge, omkring sekelskifte17/1800-tal, Dalarna, bemålning i kurbits, senare måleri, höjd ca 210, 96x50 cm, nyckel finns
Senare bemålning, åldersrelaterat slitage
662008
2019-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här