Elias Svedberg safarifåtöljer
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ELIAS SVEDBERG, safarifåtöljer, 1 par, stomme i björk, srmlän i läder, klädsel i ulltextil, 1900-talets andra hälft, Nordiska Kompaniets Triva-serie, sitthöjd ca 35 cm
Bruksslitage, ena stolens armstödsläder målat rött
662017
2019-07-14