Fiol
Valmis
2019-07-15
662026
| Korkein tarjous | 16 000 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
ALTFIOL, Nils Lekander, signerad och daterad 1951, med tillhörande väska, 2 stråkar samt några andra utensilier, fiolens längd ca 68
Bruks och åldersrelaterat slitage