Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ALTFIOL, Nils Lekander, signerad och daterad 1951, med tillhörande väska, 2 stråkar samt några andra utensilier, fiolens längd ca 68
Bruks och åldersrelaterat slitage
662026
2019-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här