Fiol

Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ALTFIOL, Nils Lekander, signerad och daterad 1951, med tillhörande väska, 2 stråkar samt några andra utensilier, fiolens längd ca 68

Bruks och åldersrelaterat slitage

662026

2019-07-15