Cecilia Haupt oljemålning
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CECILIA HAUPT (född 1972): Landskap med får, signerad och daterad Cecila Haupt 97, olja på duk, ca 28,5x22,5 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
662049
Päivämäärä:
2019-07-26