Cecilia Haupt oljemålning

Cecilia Haupt oljemålning
Cecilia Haupt oljemålning
Cecilia Haupt oljemålning
Cecilia Haupt oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

CECILIA HAUPT (född 1972): Landskap med får, signerad och daterad Cecila Haupt 97, olja på duk, ca 28,5x22,5 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

662049

Päivämäärä:

2019-07-26