Damskrivbord

Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DAMSKRIVBORD, senbarock, 1700-tal, grönmålat, lös överdel, droppbeslag, höjd ca 88, 88x50 cm

Senare bemålning, slitage, sprickor

662050

2019-07-14