Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DAMSKRIVBORD, senbarock, 1700-tal, grönmålat, lös överdel, droppbeslag, höjd ca 88, 88x50 cm
Senare bemålning, slitage, sprickor
662050
2019-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här