Kastruller hämtare koppar

Kastruller hämtare koppar
Kastruller hämtare koppar
Kastruller hämtare koppar
Kastruller hämtare koppar
Kastruller hämtare koppar
Kastruller hämtare koppar
Kastruller hämtare koppar
Kastruller hämtare koppar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASTRULLER, 2 st, HÄMTARE, 1800-tal, koppar, handtag i smide, ett lock märkt CA Bayard, höjd ca 16-45, kastrullernas längd 55-63 cm

Brukslitage

662055

2019-07-13