Golvlampa NK
Closed
2019-07-20
662056
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1940-/50-tal, märkt med mässingsbricka NK 31723, stomme i mahogny med tre fötter, höjd 144 cm
Slitage, lagad fot, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.