Golvlampa NK
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1940-/50-tal, märkt med mässingsbricka NK 31723, stomme i mahogny med tre fötter, höjd 144 cm
Kuntoraportti
Slitage, lagad fot, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.
662056
Päivämäärä:
2019-07-20