Golvlampa NK

Golvlampa NK
Golvlampa NK
Golvlampa NK
Golvlampa NK
Golvlampa NK
Golvlampa NK

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1940-/50-tal, märkt med mässingsbricka NK 31723, stomme i mahogny med tre fötter, höjd 144 cm

Kuntoraportti

Slitage, lagad fot, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.

662056

Päivämäärä:

2019-07-20