Fåtölj
Closed
2019-07-13
662060
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft/mitt, Chippendale-stil, fotavslut med claw and ball, lös sittplymå
Slitage, fläckar