Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft/mitt, Chippendale-stil, fotavslut med claw and ball, lös sittplymå

Slitage, fläckar

662060

2019-07-13