Robert Jacobsen

Robert Jacobsen
Robert Jacobsen
Robert Jacobsen
Robert Jacobsen
Robert Jacobsen
Robert Jacobsen

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ROBERT JACOBSEN (1912-1993): Komposition med skallar, olja på kanvas, inramad, signerad, dedikation a tergo "Till Bobby Julen 1992", ramstorlek 63x57 cm

Bobby åsyftar konstnärens son Robert

662063

2019-07-13