Spelbord 1700-tal

Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, senbarock, 1700-tal, betsat, låda i sargen, höjd ca 76, 60x35 cm

Renoverat, repor

662068

2019-07-14