Koppar 1800-tal

Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALADÅBFORM, DURKSLAG, KAKFORM, SIL, 4 dlr, koppar, 1800-tal

Slitage, bucklor

662074

2019-07-14