Wood & Sons matservis

Wood & Sons matservis
Wood & Sons matservis
Wood & Sons matservis
Wood & Sons matservis
Wood & Sons matservis
Wood & Sons matservis
Wood & Sons matservis
Wood & Sons matservis
Wood & Sons matservis
Wood & Sons matservis
Wood & Sons matservis
Wood & Sons matservis
Wood & Sons matservis
Wood & Sons matservis

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WOOD & SONS, ´´Woodland´´, matservis, 54 dlr, porslin, England, 1900-talets mitt, tryckt dekor i blått, bestående av: 13 flata mattallrikar, 10 flata förrättstallrikar, 6 djupa förrättstallrikar, 15 assietter, 2 skålar, uppläggningsfat, såssnipa, 6 kaffekoppar med fat, mattallrikarnas diameter 25,5 cm

Enstak nagg kan förekomma, slitage

662076

2019-07-14