Berta Hansson

Berta Hansson
Berta Hansson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTA HANSSON (1910-1994):komposition med figurer, litografi, signerad samt numrerad 224/260, ca 70x35 cm

Ej examinerad ur ram, gulnat blad

662082

2019-07-15