Carl Malmsten Ambassadör matbord

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Ambassadör", matsalsbord, fanerat i körsbär, 1 illäggskiva med sarg, 2 st utan, bordets höjd ca 73, 160x112, skivorna 52 cm vardera,

Brukslitage, möbeln delvis blekt

662083

2019-07-14