Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Ambassadör", matsalsbord, fanerat i körsbär, 1 illäggskiva med sarg, 2 st utan, bordets höjd ca 73, 160x112, skivorna 52 cm vardera,
Brukslitage, möbeln delvis blekt
662083
2019-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här