Bordsspegel 1700-tal gustaviansk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSSPEGEL, förgylld och bronserad, stockholmsarbete, 1700-talets slut, gustaviansk stil, hallstämplad, ca 46x27 cm

Ställ/stöd saknas, senare glas och bronsering, slitage

662084

2019-07-14