Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HORST EGON KALINOWSKI (1924-2013): "La Lampe D´Aladin", etsning, signerad,numrerad samt daterad Kalinowski, 6/30, 66, Paris, mått ca 50x45 cm
Ej examinerad ur ram
662090
2019-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här