Primus Mortimer Pettersson oljemålning

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Stadsmotiv, signerad Primus, olja på pannå, mått ca 60x50 cm

662093

2019-07-15