Hendrik Nyberg, olja på pannå

Hendrik Nyberg, olja på pannå
Hendrik Nyberg, olja på pannå
Hendrik Nyberg, olja på pannå
Hendrik Nyberg, olja på pannå
Hendrik Nyberg, olja på pannå
Hendrik Nyberg, olja på pannå

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENDRIK NYBERG (född 1927): Komposition med lador, olja på duk uppfäst på pannå, signerad samt daterad Hendrik Nyberg 59, mått ca 41x37 cm

662111

2019-07-15