Pierre Olofsson färglitografi

Pierre Olofsson färglitografi
Pierre Olofsson färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Abstrakt komposition, signerad olofsson, numrerad 121/260, färglitografi, motivets mått ca 30x42 cm

Något gulnat blad, ej examinerad ur ram

662113

2019-07-15