Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Abstrakt komposition, signerad olofsson, numrerad 121/260, färglitografi, motivets mått ca 30x42 cm
Något gulnat blad, ej examinerad ur ram
662113
2019-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här