David Hockney
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DAVID HOCKNEY, utställningsaffish från 1981 för An Exhibition of Costume Drawings and Set Designs Ashmolean Museum, Oxford. Bilden föreställer Drop Curtain for "The Rake´s Progress," 1975-79. Bladmått 100x76 cm. Oramat blad.
Slitage, skador i kanter, mjuka veck.
662131
2019-07-20