Döderhultaren Axel Petersson

Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL PETERSSON, DÖDERHULTAREN (1868-1925): Enhornad tjur, snidat trä, signerad Axel Petersson döderhultarn Oskarshamn, höjd ca 10,5 cm

Ett öra med äldre lagning

662143

2019-07-18