Sideboard, 1930-tal

Sideboard, 1930-tal
Sideboard, 1930-tal
Sideboard, 1930-tal
Sideboard, 1930-tal
Sideboard, 1930-tal
Sideboard, 1930-tal
Sideboard, 1930-tal
Sideboard, 1930-tal
Sideboard, 1930-tal
Sideboard, 1930-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBOARD, 1930-tal, mahogny och björk, två hyllor och dörr med intarsia dekor, höjd ca 64, 65x40 cm Nyckel finns

Bruksslitage, mindre skador

662164

2019-07-20