Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD, 1930-tal, mahogny och björk, två hyllor och dörr med intarsia dekor, höjd ca 64, 65x40 cm Nyckel finns
Bruksslitage, mindre skador
662164
2019-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här