Wilke Adolfsson

Wilke Adolfsson
Wilke Adolfsson
Wilke Adolfsson
Wilke Adolfsson
Wilke Adolfsson
Wilke Adolfsson
Wilke Adolfsson
Wilke Adolfsson
Wilke Adolfsson
Wilke Adolfsson

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILKE ADOLFSSON, pokaler, 2 st, signerade och daterade Wilke Adolfsson -87, höjd ca 21 respektiver 24 cm, diameter 21,5 resp 22 cm
Inköpta direkt av glaskonstnären

662185

2019-07-20