Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILKE ADOLFSSON, pokaler, 2 st, signerade och daterade Wilke Adolfsson -87, höjd ca 21 respektiver 24 cm, diameter 21,5 resp 22 cm
Inköpta direkt av glaskonstnären
662185
2019-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här