Italiens by oljemålning

Italiens by oljemålning
Italiens by oljemålning
Italiens by oljemålning
Italiens by oljemålning
Italiens by oljemålning
Italiens by oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GIAN RODOLFO D´ACCARDI (1906-1993): Italiensk by, signerad, olja på duk, ca 54x65 cm

662203

2019-07-20