Salongsbord Louis XVI-stil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSBORD, 2 st., snarlika, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft, låda i sargen, njurformade, beslag i förgylld metall, skiva i sten höjd ca 72, 53x36 cm
Något stadiga, blekta, list släpp
662205
2019-07-20