Oidentifierad konstnär porträtt

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, efter Antonius van Dyck, porträtt av kung Karl I av England, olja på duk ca 122x98 cm

Lagning, Retuscher, smärre krackelyr

662224

2019-07-15