Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, 1960/70-tal, två lådor och med spegel, två hyllplan, utdragbar skiva, med belysning, nyckel finns, riopalisander, höjd ca 121 samt 79x40 cm

CITES intyg medföljer

Bruksslitage

662225

2019-07-15