Trädgårdsstolar

Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 2 st, 1900-talets mitt, smide, delvis vitmålade, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, avskavd färg, rost, en sits saknas

662243

2019-07-25