Ytterfoder/Jardiniere

Ytterfoder/Jardiniere
Ytterfoder/Jardiniere
Ytterfoder/Jardiniere
Ytterfoder/Jardiniere
Ytterfoder/Jardiniere
Ytterfoder/Jardiniere
Ytterfoder/Jardiniere
Ytterfoder/Jardiniere
Ytterfoder/Jardiniere
Ytterfoder/Jardiniere

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER / JARDINIERE, mässing, 1900-talets början, längd ca 42 cm och höjd ca 23 cm

Smärre slitage, repor och märken

662244

2019-07-24