Sängbord engelsk stil

Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÄNGBORD, 1 par, engelsk stil, betsad bok och mahognyfaner, lådor med mässingshandtag, underhyllor, sarg runt skivorna, höjd ca 64, 50 x 61 cm

Bruksslitage

662251

2019-07-14