Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SÄNGBORD, 1 par, engelsk stil, betsad bok och mahognyfaner, lådor med mässingshandtag, underhyllor, sarg runt skivorna, höjd ca 64, 50 x 61 cm
Bruksslitage
662251
2019-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här