Matbord / halvmånebord 1800-tal
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
MATBORD / (2) HALVMÅNEBORD, 2 delar, iläggsskiva saknas, mahogny/mahognyfaner, 1800-talets andra hälft, Ø ca 115 cm (115 x 112 cm)
Bruksslitage, repor/märken, något smärre avslag, benen saknar mässingsavslutningar, några dekorlister på benen saknas, iläggssskiva saknas
662253
2019-07-14