Stolar rokokostil

Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 3 st, rokokostil, 1800-tal, bemålade i pärlgrått, stoppade dynor med textil klädsel samt sadelgjord, löstagbara, höjd ca 103, sitthöjd ca 50 samt djup 40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

662255

2019-07-15