Bing & Gröndal kaffeservis

Bing & Gröndal kaffeservis
Bing & Gröndal kaffeservis
Bing & Gröndal kaffeservis
Bing & Gröndal kaffeservis
Bing & Gröndal kaffeservis
Bing & Gröndal kaffeservis
Bing & Gröndal kaffeservis
Bing & Gröndal kaffeservis

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

MOCKASERVIS, "Sommerfugl", 21 delar, Bing & Gröndahl, bestående av 9 mockakoppar med fat och 12 assietter (diam 14 cm)

Kuntoraportti

Smärre slitage, 2:a sortering, en assiette med nagg

662256

Päivämäärä:

2019-07-27