Bing & Gröndal kaffeservis
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
MOCKASERVIS, "Sommerfugl", 21 delar, Bing & Gröndahl, bestående av 9 mockakoppar med fat och 12 assietter (diam 14 cm)
Kuntoraportti
Smärre slitage, 2:a sortering, en assiette med nagg
662256
Päivämäärä:
2019-07-27