Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par,1950/60-tal, fötter i form av båtrattar, mässing samt grönt skinn, höjd ca 67 cm

Brukjs och åldersrelaterat slitage, avklippt sladd, funktionen garanteras ej

662261

2019-07-15